Čtvrtek Zataženo 2/-1 °C
Sobota Zataženo 3/1 °C
Neděle Zataženo 1/-2 °C

Úřední hodiny městského úřadu po přijetí krizového opatření vlády
Služba pro seniory a osoby v karanténě
..
Úřední hodiny městského úřadu po přijetí krizového opatření vlády
Páteční odstávky dodávky elektrické energie
Příjem žádostí o dotaci z rozpočtu města Borohrádek na rok 2021
Obnovení spojů veřejné autobusové dopravy

Úvod > Občan > Aktuality > Registrační formulář pro zasílání SMS zpráv

Registrační formulář pro zasílání SMS zpráv

SMS - Nová informační cesta k občanům!

Město Borohrádek zahajuje další krok ke zlepšení komunikace mezi radnicí a občany. Jedná se o zavedení nové služby poskytování informací, a to formou SMS  Služba je pro občany zcela zdarma!

Služba SMS zpráv je zřizována s cílem umožnit rychlý informační servis, který bude poskytován formou SMS zpráv, na mobilní telefony občanů města. Pro vlastní spuštění systému je třeba vytvořit, jak je uvedeno dále, databázi zájemců (uživatelů), kteří pro doručování zpráv poskytnou své telefonní číslo v mezinárodním tvaru, na které budou následně SMS zprávy doručovány.

A právě pro takovou registraci telefonního kontaktu k zasílání SMS zpráv slouží tento registrační formulář.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Výhoda této služby spočívá především v rychlosti informace. SMS si lidé, na rozdíl od e-mailu, přečtou ihned. To lze ocenit vždy, když je třeba věci řešit bezodkladně. Tady může jít například o informaci organizační či bezpečnostní výzvy, změnu termínu jednání, varování před přírodními živly atp. Spuštění tohoto způsobu poskytování formací je odvislé od počtu zájemců o tuto službu. Čím více zájemců bude přihlášeno, tím se také zlevní provozní náklady města. Nejprve uvažujeme o zasílání SMS zpráv z rubriky aktualit, kultury a sportu a následně by se mohly oblasti podle zájmu rozšířit. O spuštění a provozu systému SMS budou občané informování prostřednictvím webových stránek města www.mestoborohradek.cz, nebo formou SMS. To platí pro občany již zavedené v databázi žadatelů (ti kteří již poskytli své mobilní telefonní číslo). Služba je určena pro občany využívající tzv. chytré, ale i klasické telefony aktivované pro příjem SMS zpráv.

Poslední aktualizace 14.9.2015