Počasí ve městě

Vyhledat v textu

Počasí

Čtvrtek Oblačno až zataženo s občasným deštěm 4/0 °C
Pátek Oblačno až zataženo s občasným deštěm 6/1 °C
Sobota Zataženo 8/3 °C
Neděle Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 9/4 °C

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
30
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
31
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
1
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
2
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
Workoutové hřiště začíná sloužit veřejnosti
3
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
4
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
5
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
6
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
7
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
Projekt "Na viděnou"
8
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
9
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
10
Sčítání 2021
Prodloužení nouzového stavu do 11. dubna 2021
11
Sčítání 2021
12
Sčítání 2021
13
Sčítání 2021
14
Sčítání 2021
15
Sčítání 2021
16
Sčítání 2021
17
Sčítání 2021
18
Sčítání 2021
19
Sčítání 2021
20
Sčítání 2021
21
Sčítání 2021
22
Sčítání 2021
23
Sčítání 2021
24
Sčítání 2021
25
Sčítání 2021
26
Sčítání 2021
27
Sčítání 2021
28
Sčítání 2021
29
Sčítání 2021
30
Sčítání 2021
1
Sčítání 2021
2
Sčítání 2021
Drobečková navigace

Úvod > Kultura a sport > Dětský den, májové odpoledne

Dětský den a májové odpoledne

Na základě rozhodnutí Zastupitelstva města Borohrádek z 20.4.2020, kterým se ruší pořádání všech plánovaných akcí pro rok 2020, a to do 30. září 2020, se Dětský den a májové odpoledne letos neuskuteční.

Plakát15. ročník kulturně společenské akce Dětský den a májové odpoledne 2019 se uskuteční v sobotu 25. května 2019. Celodenní program začíná na vodní nádrži na Zámlýní (Pešťák), kde budou v 7 hodin odstartovány rybářské závody "O pohár starosty města", pokračuje od 9 do 12:30 hodin Dětským dnem na fotbalovém hřišti. A ve 14 hodin, opět na fotbalovém hřišti, bude zahájen program májového odpoledne. Z bohaté nabídky vybíráme:

15:30 - Janek Ledecký - zpěvák

Ledecký

 

 

 

16:45 a 18:15 - Petr Kraus a jeho Bike Show

20:00 - Hamleti - Aleš Háma a spol.

 

 

 

 

DetskyDen2018Program.png

Letošní, v pořadí již 14. ročník kulturně společenské akce Dětský den a májové odpoledne 2018 se uskuteční v sobotu 26. května 2018. Celodenní program začíná na vodní nádrži na Zámlýní, kde budou v 7 hodin odstartovány rybářské závody "O pohár starosty", pokračuje od 9:30 do 12:30 hodin Dětským dnem na fotbalovém hřišti. A ve 14 hodin, opět na fotbalovém hřišti, bude zahájen program májového odpoledne. Z bohaté nabídky vybíráme:

 

9:30 - Michal Nesvadba jako Michal z kouzelné školky
Nesvadba2018B.jpg  Nesvadba2018A.jpg
 
14:00 - Mladý týnišťský big band se sólisty
 
15:30 - Těžkej Pokondr - známá dvojice se svými vými coververzemi známých skladeb (Sketmen (Kretén), Felicie, Kníra mám, Denis...)
 
16:45 - Flying Boys Kolín - létající gymnasté, účastníci soutěže Česko Slovensko má talent 2010
 
18:45 - World Roxette Tribute Band - nejúspěšnější Roxette Tribune Band v Evropě (The Look, Sleeping in My Car, Listen To Your Heard...)
 
20:30 a 21:30 - Michal David Revival - známý revival Michala Davida (Největší z nálezů a ztrát, Pár přátel stačí mít, Každý mi tě lásko závidí, Non stop...)
 
21:30 - Fire Show Luminis - skupina z Polska předvede úžasnou ohnivou show

Oficiální plakát naleznete ZDE (formát pdf, vel. 1,63 MB)

 

 

 

 

DetskyDen2017ProgramRok.jpg

Letošní, v pořadí již 13. ročník kulturně společenské akce Dětský den a májové odpoledne 2017 se uskuteční, jako již tradičně, poslední sobotu v květnu 27. května 2017. Nabídka je více než lákavá, posuďte sami.

 

11:00 - Maxim Turbulenc - Maxíci

 

 

14:00 - Mladý týnišťský BIG BAND a mažoretky Týnky

 

 

15:00 - Smokie PV

 

 

16:30 - Luděk Sobota, Adriana Sobotová, Bea Albrecht

LudekSobota01.jpg LudekSobota02.jpg LudekSobota03.jpg LudekSobota04.jpg LudekSobota05.jpg LudekSobota06.jpg LudekSobota07.jpg

 

18:00 - Petr Kolář

 

 

 

 

20:30 - Olympic Revival Band

 

 

 

21:30 - Firelovers

 

Oficiální plakát naleznete ZDE (formát pdf, vel. 1,88 MB).