Ve středu 20. prosince 2006 jsme uspořádali tradiční Vánoční besídku v prostorách místního kina. Děti vystoupily se zimními písněmi, zatančily a zahrály na spoustu netradičních nástrojů. Všem se líbilo vystoupení Adélky Caletkové a Aničky Morávkové. Při jejich moderním tanci se přítomným tajil dech. Pěvecké vystoupení doplnila Terezka Suchánková hrou na klarinet a Kamil Jarkovský na housle. Děti z hudebního kroužku zahrály na flétny a keyboard. Naši nejstarší vystoupili na hudbu z filmu Růžový panter v ,,taneční detektivce“. Jazzovou atmosféru navodily černošské gospely. Rodiče odměnili děti velkým a zaslouženým potleskem

