Rok2017ŠtítkyRozvoj města Ve čtvrtek 11. května 2017 bylo otevřeno dětské hřiště vybudované v parku u městského úřadu s finanční podporou z Nadace ČEZ v rámci projektu „Oranžové hřiště“