Všichni jsme se těšili na pobyt v Třeboni-Doubí, který se letos uskutečnil ve dnech 2. až 9.června 2019. Letos byla doprava trošku komplikovaná, ale všichni jsme to zvládli a dorazili na místo včas ať osobními vozy, autobusem či vlakem. Tradičně jsme byli ubytováni v chatkách a okálu. Počasí nám letos opravdu přálo, někteří si sjeli na lodích i kousek Lužnice, jiní proháněli kola a ostatní chodili pěšky. Letos jsme se dokonce i koupali. Pobyt se nám opravdu vydařil a těšíme se zase ZA ROK!






































































