Špekáčkové ukončení cvičení na Pešťáku - 25. června 2020

Ve čtvrtek 25. června 2020 nám Mirka uspořádala posezení s opékáním. Sraz byl v 17 hodin s perfektně připraveným sezením, i když jsme byli upozorněni, abychom si vzali nějaké stoličky. Počasí nám skutečně přálo, a to předpověď nebyla nijak příznivá. Sešlo se nás 39 členek, někteří se omluvili, někteří byli mimo bydliště. Byly jsme rády, že se zase vidíme, vždyť od března jsme se neviděly! To bylo štěbetání a povídání... Opekly jsme si buřtíky, vypily pivka, co jsme si přinesly, popovídaly si o událostech, které se udály v době, kdy jsme se při pravidelném cvičení nemohly vídat. Rozcházely jsme se v pozdních večerních hodinách, kdy nás ještě zdravilo sluníčko a předávalo žezlo měsíčku.

Fotogalerie