V sobotu 19. ledna 2019 se v Hradci Králové naši instruktoři účastnili semináře Cvičíme pro zdraví i pro radost II., aby mohli cvičební lekce obohatit o nové poznatky, cviky i nápady, pod vedením skvělých lektorů, kterými byli Gábina Bašková, Mirka Dlabáčková a Jarda Láska. Seminář byl určen nejen pro instruktory, ale i cvičitele a učitele TV a absolvovalo jej 35 lidí. S Gábinou jsme se seznámili s jógou pilátes a dynamickou jógou, kterou jsme si zacvičili na židlích. Se zdravým stravováním nás seznámila Mirka Dlabáčková. Pořádně jsme se zapotili a rozhýbali při drobných míčových hrách určené pro všechny kategorie, se kterými nás seznámil Jarda Láska. Prostě jsme si den užili a načerpali nové nápady pro cvičební hodiny.



















