Letošní podzimní počasí neustále vybízí k cyklovýletům, kterých se velmi rádi účastníme. Tentokrát jsme vyrazili v neděli 14. října 2018 v dopoledních hodinách a na naší cestě jsme poznávali Oreb, zámek v Bolehošti a památný strom v Polánkách nad Dědinou. A i když jsme museli po celou dobu výletu bojovat s velkým větrem, nelitovali jsme.


