Opékání buřtů na písáku - Borohrádek, 16. srpna 2019

Jako každý rok i letos pro nás připravila Mirka Zábranská v pátek 16. srpna 2019 opékání buřtů na písáku v Borohrádku. I když počasí bylo velice proměnlivé, sešlo se nás 31 členů ASPV. Společně jsme si poseděli a pochutnali na skvěle opečených buřtících (některé až do černa) a zapíjeli lahodně vychlazeným pivem. Dlouho jsme si povídali a sdělovali zážitky či zkušenosti z dovolených, ať zahraničních, nebo tuzemských. Prostě zábava byla, jako vždy skvělá a poslední jsme se rozcházeli dlouho po 21.00 hodině.

Fotogalerie