Jako každý rok i letos jsme si vyšli s kosteleckými turisty na Novoroční vycházku. Prošli jsme městem a vilovou čtvrtí směrem k častolovickému parku a zámku dále kosteleckým parkem k zámku a zpět na náměstí. Opět jsme poznali krásná zákoutí a místa, která nám příroda poskytla. Pochodu se účastnilo 11 členů plus čtyřnohá kamarádka Saly, která nás doprovází na nejednom pochodu a našlapali jsme asi 6 km. Prožili jsme opět krásné odpoledne se skvělým vykročením do Nového roku 2018

































