Kuželky v Třebechovicích pod Orebem - 11. května 2018

V pátek 11. května 2018  si některé naše  členky vyjely do Třebechovic pod Orebem s Klubem důchodců, zakoulet kuželky. Soutěžilo se na dvou drahách po 4 družstvech. Užili jsme si plno legrace a smíchu, nechyběly ani cenné medaile a drobné sladkosti. Prožili jsme krásné odpoledne plné pohybu a dobré nálady.

Fotogalerie