Kuželky - Třebechovice pod Orebem, 22. února 2019

Za krásného slunečného počasí, v pátek 22. února 2019 ve 13.30 hodin odjelo 32 účastníků, členů ASPV a Klubu důchodců do Třebechovic, kde opět zkoušeli své schopnosti v kuželkách. Tentokrát jelo více mužů. Vytvořilo se 6 družstev a soutěžilo se na dvou drahách, kde jsme se prostřídali a hráli dvě kola. Zápolení provázelo veliké fandění a podporování soutěžících. Někdo házel jednou rukou, ale většina sázela na jistotu a házela oběma rukama. Soutěžení provázely výkřiky, když se na tabuli objevilo hodně položených kuželek, ale ani tentokrát neměl nikdo plný počet. Mezi soutěžními koly byla krátká přestávka na odpočinek a občerstvení, přesto někteří soutěžící věnovali odpočinkový čas trénování pod dohledem zkušeného hráče. Po sečtení výsledků, proběhlo ocenění nejlepších družstev a každý dostal nějaký pamlsek. Vyhodnocen byl i hráč s nejvíce a nejméně shozenými kuželkami. Odjížděli jsme rozesmátí, plni dojmů a příslibu, že v dubnu pojedeme OPĚT. Už se těšíme.

Fotogalerie