Ve čtvrtek 25. dubna 2019 jsme opět přijali pozvání Klubu důchodců v Borohrádku na utkání v kuželkách v Třebechovicích pod Orebem. Odjížděli jsme odpoledne za krásného, skoro letního, počasí ve 13:30 hodin z náměstí. Tentokrát nás jelo skutečně hodně. Nejdříve jsme se posilnili a byli jsme rozděleni do 6 družstev přibližně stejné věkové kategorie. Soutěž probíhala ve skvělé náladě za náležitého a hlasitého podporování svých týmů. Vyhodnocení probíhalo za hlasitého potlesku a blahopřání výhercům. Tentokrát bylo nejlepší družstvo odměněno bublifuky, které byly okamžitě vyzkoušeny. Zároveň byl vyhodnocen nejlepší a nejhorší hráč, který nasbíral nejvíce a nejméně bodů. Opět jsme prožili krásné odpoledne, plné zábavy a smíchu.












