Atletický čtyřboj - Týniště nad Orlicí, 20. května 2019

V Kostelci nad Orlicí se v pondělí 20. května 2019 uskutečnilo okresní kolo v lehké atletice. Účastnilo se 6 odborů (Borohrádek, Kostelec nad Orlicí, Doudleby nad Orlicí, Opočno, Čestice a Lično). Celkem to bylo 90 závodících, z toho 26 našich žáků. Soutěžilo se ve 4 disciplínách: hod kriketovým míčkem, nebo granátem, sprint 50 m, běh na 400 m a skok do dálky. Soutěžícím i rozhodčím po celou dobu závodu přálo počasí a naši žáci podali velmi dobré výkony, což svědčí o postupu žáků  Moravcová N., Susová K., Fialová K. a Mikysa O. do krajského kola, které se koná 25.5.2019 v Týništi nad Orlicí Budeme jim držet palce…

Výsledkovou listinu naleznete ZDE (dokument ve formátu pdf, vel. 83 kB).

Fotogalerie