Seminář pro žadatele o kotlíkové dotace
Ve středu 26. června 2024 od 16 hodin v sále Obecního hostince v Bolehošti pořádá Místní akční skupina NAD ORLICÍ seminář pro žadatele tzv. kotlíkových dotací. Seminář je zdarma a zúčastnit se jej je možné bez registrace.
