Neděle Oblačno 22/13 °C

Dodatkové tabule na autobusových zastávkách

Úvod > Občan > Aktuality > Začíná rekonstrukce ulic Jiráskova a T.G. Masaryka

Začíná rekonstrukce ulic Jiráskova a T.G. Masaryka

14.6.2021

Informace.pngMěsto Borohrádek upozorňuje občany na úplné uzavření ulice T. G. Masaryka a části ulice Jiráskova od pondělí 14.června 2021 z důvodu jejich rekonstrukce. Předpokládaný termín ukončení uzavírky silnice je 3.října 2021 a ukončení ostatních stavebních prací týkajících se opravy chodníků, výměny veřejného osvětlení a výměny vodovodu je 30.listopadu 2021.

Pro přístup místních obyvatel do části ulice Jiráskova, Partyzána Petra, na parkoviště v ŽPSV a do sběrného místa odpadů bude možné využít cestu okolo areálu (bývalého statku) pana Plachetky, která bude průběžně udržována stavební firmou M-SILNICE ve sjízdném stavu.

Od pátku 11. června bude vymezen prostor pro parkování osobních automobilů v prostoru bývalého areálu ŽPSV, a to pro obyvatele části ulice Jiráskova, ale i Partyzána Petra. Vjezd do něj bude z ulice Partyzána Petra. Na této komunikaci bude dočasně umožněn obousměrný průjezd vozidel. Parkování tedy bude z důvodu bezpečnosti vymezeno provizorně pouze po jedné straně komunikace. Prosíme o respektování dopravního značení.

V ulici T. G. Masaryka bude dočasně umožněn pouze příjezd zásobování ke škole. Z tohoto důvodu doporučujeme majitelům nemovitostí dotčených uzávěrou ulice parkování v bočních ulicích B. Němcové, Nerudova, případně jinde.

Autobusová zastávka „Borohrádek škola“ bude dočasně mimo provoz. Aktuální informace budou uveřejňovány na webových stránkách města Borohrádek.

Rozhodnutí - povolení k úplné uzavírce veřejně přístupné silnice III/3172, naleznete ZDE (dokument ve formátu pdf, vel. 511 kB).

Informace pro obyvatele ulice T. G. Masaryka naleznete ZDE (dokument ve formátu pdf, vel. 121 kB).

Informace pro obyvatele ulice Jiráskova, Jirouškova a Partyzána Petra naleznete ZDE (dokument ve formátu pdf, vel. 123 kB).