Úvod > Město > Orgány města > Rada > Komise rady města > Sbor pro občanské záležitosti

Sbor pro občanské záležitosti

Sbor pro občanské záležitosti (SPOZ) je komisí rady města Borohrádek. V našem městě má dlouholetou tradici. Cílem komise SPOZ je zejména podílet se na významných meznících lidského života a přispívat k reprezentaci našeho města.

Mezi priority SPOZ tradičně patří práce se starší generací. Vyžaduje individuální a citlivý přístup členek SPOZ a spočívá ve sledování a organizování osobních návštěv k životním jubileím – 75, 80, 85 a dalšího každého roku věku,  zasílání gratulací našim občanům věku 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84 let. Přispívá svou činností při jubilejních obřadech – "zlaté", "diamantové" i jiné svatby a svatebních obřadech.

Připravuje a zajišťuje uvítání nově narozených občánků našeho města do života, zajišťuje rozloučení dětí s mateřskou školou. Účastní se akce přijetí nejlepších žáků u starosty města na konci školního roku a dále přispívá svojí účastí při jiných slavnostních akcí např. vyhlášení nejlepších sportovců, ocenění za výjimečné činy a skutky apod.

Sbor pro občanské záležitosti města Borohrádek se snaží přinášet radost a spokojenější život našim  občanům.

Členky SPOZ

Příjmení, jméno funkce telefon email
Klajlová Marcela předsedkyně 604 549 936 marcela.klajlova@seznam.cz
Bartošová Eva, Mgr. kronikářka