Pondělí Jasno 3/-3 °C

Tříkrálová sbírka 2018

Datum konání:
6.1.2018

Informace.pngKoledníci z Církevní základní školy v Borohrádku budou v rámci Tříkrálové sbírky 2018 koledovat v sobotu 6. ledna 2018 v Borohrádku a Šachově. Výtěžek sbírky bude použit na podporu činnosti Stacionáře sv. Františka v Rychnově nad Kněžnou pro lidi s mentálním postižením, kombinovaným postižením a seniory, rodinám s více dětmi ve městě a regionu, rodinám s postiženým dítětem, rodinám v nouzi, na realizaci humanitárních projektů v Indii – kvalifikační kurzy pro nevyučené mladé lidi a dětské večerní vzdělávání v oblasti Bangalore-Karnataka, výstavba domků pro chudé v oblasti Belgaum, pomoc při mimořádných situacích.

Více informací získáte v přiložených letácích pro Borohrádek (formát pdf, vel. 52,2 kB) a Šachov (formát pdf, vel. 51,5 kB)